Він є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Одне з найстаріших мистецтв, він завжди є осмисленням актуального і реакцією на нього. Театр залишається надією гуманізму, дає людині шанс зберегти і утвердити гідність, дає шанс на виживання. Неоціненну роль в утвердженні гідної постави української нації відігравали і продовжують відігрівати театри України.

Ми шлемо найщиріші вітання з Міжнародним днем театру усім театральним діячам, театрознавцям та людям, чиє життя і робота пов’язані з театральною сферою.

На фото: прем'єра вистави першої театральної школи-студії Маріуполя «Чиполліно»

Детальніше...

Національна гвардія є гордістю не лише збройних формувань України, а і усього українського народу. Усі українці пам’ятають добровольців, які прямо з Майдану зголосилися вступити до лав Національної гвардії, щоб захищати Батьківщину у перші місяці російської агресії. Тоді почалася славна історія оновленої Національної гвардії.

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, захист та охорону життя громадян, хто за покликом серця боронить рідну землю. Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, ви своєю важливою справою нагадали всьому світові прo те, щo Україна у надійних руках.

Безпека громадян є фундаментом на якому будується стабільність держави, це також фундамент партії «Стабільність». Тож прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом та дозвольте побажати вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, стабільності та миру.

Шановні працівники та ветерани Служби Безпеки України!

Від імені політичної партії «Стабільність» щиро вітаю Вас із нагоди професійного свята – Дня Служби безпеки України.
Завдяки Вашій відповідальній праці забезпечується стабільність в Україні, захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України. Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, уміння бути на висоті вимог та викликів часу. Нехай і надалі турбота про інтереси держави, її людей надихають Вас у справі служіння народу України.

Бажаю Вам міцного здоров’я і щастя, наснаги і оптимізму, поваги і заслуженої шани від людей.

Хоч це Свято нове, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.
“З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості”, – Верховна Рада України постановила – “Установити в Україні День українського добровольця”.
Дякую вам – Добровольці і вірю, що разом ми захистимо Україну, відновимо мир і добробут на нашій рідній землі.

Сьогодні починається Великодній піст, який є найсуворішим і найголовнішим постом. Завершиться піст в суботу 27 квітня. Тож уся передвиборча компанія підпадає на піст. Ось деякі з правил дотримання Великого посту:
• Під час посту треба допомагати людям.
• Не конфліктуйте і не сваріться з колегами, друзями і близькими.
• Не тримати ні на кого злість і не думайте про погане.
• Позбудьтесь заздрості, не брешіть. Будьте чесними з собою та оточуючими людьми.
Побачимо як будуть деякі з політиків дотримуватись правил «Не конфліктуйте» та «Не брешіть».
А я особисто вірю, що з завершенням посту закінчаться і всі негаразди нашої країни, а після світлого свята Христового Воскресіння воскресне до нового щасливого життя і наша держава.

Сьогодні особлива дата – 9 березня ми відзначаємо 205-у річницю з дня народження Тараса Шевченка - великого Кобзаря. Це геніальний поет, бо його твори для всіх поколінь були сучасними, його мрії та сподівання і сто років тому і зараз близькі кожному українцю.
Мир, закон, порядок в державі!
Стабільність та повага кожній родині.
Саме цього прагнув Тарас Григорович.
Саме це ми прагнемо збудувати і сьогодні.
З днем народження, великий письменник України.

Любі жінки! Вітаю вас зі святом весни! Хоч в Україні вже вирують політичні пристрасті і погода в державі не є стабільною, але кожен з нас з приходом весни відчуває надію на краще. Нехай так, як зростають проліски навесні, пробиваючись крізь сніг, так і у вашій душі нехай росте відчуття змін та віра у те, що СТАБІЛЬНІСТЬ прийде у ваше життя. Забезпечити вам це відчуття стабільності, заради того, щоб бачити в ваших очах кохання і є нашою чоловічою справою. Оскільки саме закохана жінка випромінює щастя і любов! Повернемо мир та стабільність до нашої Батьківщини!
Ваш Василь Журавльов.

Вітаю з першим днем весни, з першим подихом щастя і пробудженням любові. Вірю що ця весна принесе нашій країні тільки позитивні зміни. Скоро все зміниться і зміниться на краще, а якщо у Вас все добре, то стане зовсім чудово, адже у Вас додасться сил і день стає більше, а значить і часу у Вас буде все більше і більше. Бажаю зустріти цю весну з великими надіями і світлими очікуваннями, з добрими мріями і щирими почуттями. Все буде по-новому, може бути не з початку, але обов’язково з новим натиском, з новим потенціалом і радістю. Нехай в душу пробиваються перші весняні промені, а серце наповнюється натхненням і бадьорістю!

Сьогодні 28 лютого працівники патрульно-постової служби України відзначають професійне свято.

Це важка робота. В обов’язки працівників ППС України входить - підтримка правопорядку в громадських місцях, припинення протиправних дій, участь у розкритті злочинів, а також підтримання зв’язку та взаємодія з населенням.

У цей прекрасний день бажаю всім працівникам патрульно-постової служби успіхів у їх праці, здоров’я і звичайно ж простого людського щастя!

Партія «Стабільність» завжди підтримувала спорт і ми не змінюємо свій курс!

Сьогодні наш лідер кандидат в Президенти України Василь Журавльов присвятив свій день молоді та спорту, відвідав відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам'яті видатного тренера Андрія Суровягіна, що відбувається у Волноваському спортивному залі локомотивного депо. На захід приїхали більш 160 спортсменів з Волновахи, Вугледара, Маріуполя, Краматорська, Костянтинівки, Прохорівки і Владимировки. «Ці хлопчики – наше майбутнє, вони ще прославлять Україну у світі!», - сказав Василь Журавльов.

Детальніше...

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою має для нас величезне значення. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Ми не змінимо наш курс щодо збереження і поширення рідної мови. Зроблені кроки показали, що це активно служить зміцненню солідарності і терпимості, розширенню взаєморозуміння і діалогу, що особливо цінно для нас і нашої власної, сучасної культури і традицій.

20 лютого ми відзначаємо п’яту річницю з дня трагічних подій Революції Гідності. Це переломна дата, точка неповернення до старої пострадянської моделі відносин між владою та суспільством. За це заплачено дуже велику ціну – життя Героїв Небесної Сотні, які за ідеали свободи та демократії пожертвували собою та змінили хід історії нашої держави.

Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток. Слава Україні! Ми не змінимо наш курс!

Детальніше...

Як державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України від 19 лютого 1992 року.

З найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг.

Хай завжди наш оберіг приносить щастя і гаразди, мир та злагоду всім українцям!

Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності. Партія «Стабільність» ніколи не залишалася осторонь, коли нужденним була потрібна наша допомога. Творіть добро не тільки сьогодні, а кожен день, і воно повернеться до вас.

Детальніше...

Сьогодні, 8 травня, напередодні Дня Перемоги представники ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» привітали ветеранів Другої світової війни з наступаючим Днем Перемоги.
137 продуктових наборів і талони на безкоштовний проїзд в соціальному транспорті «СТАБІЛЬНІСТЬ» подарували ветеранам та привітали їх зі святом, висловивши слова подяки і щирі побажання здоров'я і благополуччя. Деяким вручили подарунки і привітали особисто. А тим, кого не було вдома або не могли відкрити двері в силу різних обставин, посилки з подарунками і вітальні листівки відправили кур'єрською доставкою.

21.04.2018 Костянтинівська районна організація ПП «Стабільність» провела акцію «Чисте джерельце» з учнями 5-11 інклюзивних класів ЗШ №3 м. Костянтинівка. Акція приурочена до Дня довкілля. Суботник на території навколо школи пройшов насичено.
В рамках проведення екологічної акції «Чисте джерельце» учні 5-11 класів ЗОШ №3 м Костянтинівки допомогли в проведенні екологічного суботника.
Щоб полегшити працю з підтримки території в доглянутому стані, «Стабільність» подарували школі садовий інвентар і газонокосарку.
Керівник ПП «Стабільність» разом з волонтерами Громадської організації «Стабільність» вже неодноразово підтримують добру традицію з надання допомоги школі, особливо допомоги інклюзивним класах. Ці класи, з математичним ухилом поки єдині в Костянтинівці.

У центральному штабі "СТАБІЛЬНІСТЬ" вітали маріупольців з наступаючим святом Христового Воскресіння!

Для цього ПП "СТАБІЛЬНІСТЬ" запустила акцію «Даруй радість на Великдень».

Останнім часом ми отримуємо все більше заяв про допомогу сім'ям вимушених переселенців.
Ще одній зі звернувшихся в "СТАБІЛЬНІСТЬ" сімей-переселенців була надана допомога. Садовської Олександрі з дочкою Лізою допомогли зібрати все необхідні речі, іграшки, дитячу літературу.
У штаб "СТАБІЛЬНІСТЬ" люди приносять одяг, продукти харчування, памперси та інше. Формуються продовльчі набори. Переселенці приходять і отримують необхідну допомогу.
На жаль, по деяких позиціях відчувається гострий дефіцит речей.

Детальніше...

Керівник Костянтинівської районної організації політичної партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» разом з волонтерами Громадської організації відвідали інклюзивні класи ЗШ №3 м. Костянтинівка.

 

Раніше в ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» зверталась директор школи №3 м. Костянтинівка Шубіна Вікторія Вікторівна, з проханням допомогти до початку навчального року з фарбуванням в класах. Школа з математичним ухилом в місті є однією з найбільш передових в Донецькій області.

Два інклюзивних класу запрацювали на базі загальноосвітньої школи №3 в Костянтинівці. Передбачається, що в них нарівні з іншими навчатимуться три дитини з особливими потребами. Ці інклюзивні класи поки єдині в Костянтинівці.

«На громадських прийомах до членів партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» часто надходять звернення від керівників і співробітників дитячих садків. Ми плануємо відвідати і інші установи в районі з метою ознайомитися з їх роботою і труднощами, з якими вони стикаються, щоб в подальшому допомогти. В даному випадку відвідали інклюзивні класи і допомогли з їх фарбуванням, подарували стіл пісочницю», - сказала керівник Костянтинівської районної організації політичної партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» Мельникова Олена Миколаївна.

8 вересня, на передодні Дня міста, а так само дня фізичної культури і спорту України Президент ФФМ і лідер ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Василь Миколайович Журавльов разом виконуючим директором ФФМ Лүковкой Петром Володимировичем побували на концерті, який відбувся в Маріупольській загальноосвітній школі-інтернат I-II ступенів № 2 Донецької обласної ради.
Вихованці подарували гостям теплу концертну програму і отримали подарунки до свята.
"Дітям в школі-інтернаті не вистачає свят і маленьких радощів. Нам дуже хотілося порадувати подарунками, підтримати теплими словами, долучити до спорту і здорового способу життя», - сказав Василь Журавльов.

Детальніше...

Вручення продуктових наборів пройшла сьогодні, 8 вересня, напередодні святкування Дня міста в Центральному штабі «СТАБІЛЬНІСТЬ».
Одними з тих, хто записався на прийом до керівника Всеукраїнського Об'єднання і лідера ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» стали і представники місцевого Маріупольського ТПО товариства сліпих, в особі голови товариства Третейкіной Віри Антонівни. Звернулася з надією на наданні адресної допомоги особам з інвалідністю по зору, які знаходяться в особливо складних матеріальних умовах через хворобу. Представники товариства сліпих, в особі Джетимовой Ольги Сергіївни та Жукової Людмили Іванівни, отримали для своїх підопічних продуктові набори.

Детальніше...

Вручення продуктових наборів відбулося сьогодні, 8 вересня, напередодні святкування Дня міста в Центральному штабі «СТАБІЛЬНІСТЬ».
Одними з тих, хто звернувся до керівника Всеукраїнського Об'єднання і лідеру ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Василя Журавльова стали представники Громадської організації інвалідів війни та армії Лівобережного району, в особі голови Пріліпіна Василя Миколайовича. Звернулися з надією на наданні адресної допомоги особам з інвалідністю по зору, які знаходяться в особливо складних матеріальних умовах через хворобу. Представники організації, в особі Пріліпіна В.М. і Лешкіна В.І., отримали для ветеранів продуктові набори.

Детальніше...

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»