Інклюзивні класи ЗШ №3

Керівник Костянтинівської районної організації політичної партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» разом з волонтерами Громадської організації відвідали інклюзивні класи ЗШ №3 м. Костянтинівка.

 

Раніше в ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» зверталась директор школи №3 м. Костянтинівка Шубіна Вікторія Вікторівна, з проханням допомогти до початку навчального року з фарбуванням в класах. Школа з математичним ухилом в місті є однією з найбільш передових в Донецькій області.

Два інклюзивних класу запрацювали на базі загальноосвітньої школи №3 в Костянтинівці. Передбачається, що в них нарівні з іншими навчатимуться три дитини з особливими потребами. Ці інклюзивні класи поки єдині в Костянтинівці.

«На громадських прийомах до членів партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» часто надходять звернення від керівників і співробітників дитячих садків. Ми плануємо відвідати і інші установи в районі з метою ознайомитися з їх роботою і труднощами, з якими вони стикаються, щоб в подальшому допомогти. В даному випадку відвідали інклюзивні класи і допомогли з їх фарбуванням, подарували стіл пісочницю», - сказала керівник Костянтинівської районної організації політичної партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» Мельникова Олена Миколаївна.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»