Акція «Дорога в школу»

Сьогодні в штабі «СТАБІЛЬНІСТЬ» дітям з багатодітних сімей, які в цьому році вперше переступлять поріг шкіл, подарували шкільне приладдя та рюкзакі. Мета благодійної акції - це надання адресної матеріальної допомоги дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей.

Коробенко Ольга Василівна, багатодітна мама звернулася в «СТАБІЛЬНІСТЬ» з декількома проханнями щодо своїх діточок.
- Допомогли зібрати старших дітей до школи, підібрали одяг, речі підійшли, всі хороші, а так само дуже дякую за іграшки. Дякую всьому персоналу «СТАБІЛЬНОСТІ», що протягом багатьох років активно допомагає малозабезпеченим громадянам, які потребують допомоги і моральної підтримки. Окрема подяка керівникові Всеукраїнського Об'єднання лідеру ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Журавльову Василю Миколайовичу, який зумів організувати все для активної допомоги нужденним. Дивно, що є на світі такі добрі, милосердні і чисті люди, як Ви! Бажаю вам усім міцного здоров'я, простого людського щастя, успіхів і подальшого процвітання!

«Сьогодні формується майбутнє України. У сьогоднішній складній економічній обстановці нам дуже важливо не забути про дітей. Ми з величезним задоволенням допомагаємо багатодітним сім'ям, адже батьки, що вирішили в наш непростий час стати батьками для трьох і більше дітей - вже герої. А їх дітям-першокласникам легкого шляху до знань! », - зазначив Василь Журавльов.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»