Результати роботи громадських приймалень ПП «Стабільність»

Коментуючи результати роботи громадських приймалень Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» Журавльов Василь Миколайович підкреслив, що робота з людьми є однією з найскладніших, але співробітники приймальних ніколи не скаржилися на це. Навпаки, намагаються використовувати всі можливості, щоб вирішити проблему, про яку повідомили жителі.

«Прийоми громадян є складовою нашої щоденної роботи. Ми розглядаємо всі звернення, який би сфери вони не стосувалися. Сюди люди приходять зі своїми проханнями, наказами, проблемами, і наше завдання - по максимуму допомогти їм в їх вирішенні. З числа звернулися до Партії з початку року майже третина громадян отримали позитивний результат. Це непоганий показник, який потрібно вдосконалювати і далі, щоб якомога більше жителів змогли отримати допомогу від партії конкретних справ», - сказав він.

Так, наприклад в ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» звернулася директор школи №3 м. Костянтинівка Шубіна Вікторія Вікторівна, з проханням допомогти до початку навчального року з фарбуванням школи. Школа з математичним ухилом в місті є однією з найбільш передових в Донецькій області.

У вівторок, 15 серпня керівник Костянтинівського району ОРГАНІЗАЦІЇ ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Мельникова Олена Миколаївна відвідала школу № 3 зустрілася з викладацьким складом. Представники ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» з'ясували, які проблеми відчувають навчальні заклади і обіцяли, у міру можливості, надавати їм необхідну підтримку. Олені Миколаївні розповіли про досягнення учнів школи, а також про проблеми, з якими зіткнулися в навчальному процесі. У свою чергу від Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» привезла 100 літрів фарби. Вікторія Вікторівна від щирого серця висловила слова подяки і від педагогічного колективу, і від батьків. Лідер Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» Василь Миколайович висловив готовність продовжити співпрацю з Костянтинівській школою.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»