Керівник Костянтинівській районної організації ПП «Стабільність» відвідав дитячий сад №31 «Мир»

У понеділок, 14 серпня, керівник Костянтинівського району ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СТАБІЛЬНІСТЬ» Мельникова Олена Миколаївна з Федорченко Ярославом Олександровичем відвідали дитячий садок № 31 «Мир». Гості прийшли не з порожніми руками. Деякий час назад завідуюча дитячим садком Корнєєва Оксана Леонідівна звернулася до партії "СТАБІЛЬНІСТЬ" з проханням допомогти з фарбою для ремонту дитячого садка. Активісти Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» відгукнулися на прохання і придбали для садка бочку фарби. Вихованці дитячого садка «Мир» зустріли гостей концертом.

 «Ми прекрасно провели час на дитячому святі, - поділився своїми враженнями Федорченко Ярослав - Від дитячих жартів, веселих пісень і танців ми отримали величезний заряд енергії та позитиву. Допомагати людям - приємно завжди, допомагати дітям - приємніше удвічі. Бачити щасливі обличчя дітей, їх блискучі запалом очі - величезне задоволення, це дорогого коштує ».

 «На громадських прийомах до членів Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» часто надходять звернення від керівників і співробітників дитячих садків. Ми плануємо відвідати і інші установи в районі з метою ознайомитися з їх роботою і труднощами, з якими вони стикаються, щоб в подальшому допомогти », - сказала керівник Костянтинівського району ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ« СТАБІЛЬНІСТЬ »Мельникова Олена Миколаївна.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»