Греко-римська боротьба

Сьогодні в Волноваху повернулися після змагань наші спортсмени: срібний призер Чемпіонату світу з боротьби 2017 серед юніорів (у вазі до 60 кг), чемпіон світу з греко-римської боротьби 2015 р. Олександр Грушин. Бронзовий призер Чемпіонату Європи U-15, Белград-2017 (у вазі 38 кг) Яковлєв Олександр.
Борців в рідному місті зустріли з почестями і привітали Лідер ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Журавльов Василь Миколайович разом з керівником Волноваському районі ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Міщенко Ігорем Івановичем, а також директор ТОВ КСП «Наш Дім Волноваха» Мірошников Руслан Анатолійович.
Професійну роботу на килимі і жагу до перемоги продемонстрували Олександр Грушин і Олександр Яковлєв. Донецькій області є ким пишається - хлопці досягли на змаганнях найвищих результатів, вони зуміли гідно представити свою країну.
Хлопців прийшли привітати і підтримати друзі, родичі. Переможцям вручили квіти та від ТОВ КСП «Наш Дім Волноваха» і «СТАБІЛЬНОСТІ» борців преміювали грошовими преміями.
Василь Миколайович з Ігорем Івановичем побажали подальших перемог.
- Нашим завданням є підтримка, розвиток і пропаганда масового спорту, фізичної культури і здорового способу життя в Україні. Як показує практика, спортивні успіхи України є зараз одним з головних чинників підйому патріотичних настроїв, ентузіазму і національної гордості жителів країни. Тому спорт - це те, що об'єднає Україну! - підкреслив лідер ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ» Журавльов Василь Миколайович.
- Наше завдання - зробити спорт масовим і доступним для всіх українських сімей! Ми розраховуємо на підтримку тих, кому небайдуже своє майбутнє і майбутнє своїх дітей, з якого складається майбутнє України! - додав директор ТОВ КСП «Наш Дім Волноваха» Мірошников Руслан Анатолійович.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»