Прийом з особистих питань

1. Сьогодні, 17 липня, в центральному офісі «СТАБІЛЬНІСТЬ» відбувся прийом з особистих питань громадян, які звернулися до Журавльову Василю Миколайовичу.

Найбільш актуальними стали питання житлово-комунального господарства, земельного характеру, підприємництва, соціальні питання, забезпечення ліками, транспортні перевезення а також працевлаштування.
Більшість питань на прийомі, як завжди, стосувалися прохань про надання матеріальної допомоги на лікування жителям міста. З таким проханням до Василю Миколайовичу звертаються частіше пенсіонери, які потребують лікування і несуть величезні витрати на операції та інші медичні процедури.
У числі звернулися була багатодітна мати, Коробенко Ольга Василівна. Багатодітна мати розповіла про проблеми, що виникли з батьком дітей. За її словами, чоловік працює на ПАТ «Азовмаш», але завод належні кошти на утримання малюків не перераховує. Жінка потребує допомоги, на руках четверо неповнолітніх дітей, яких потрібно зібрати до осені в садок і школу. Василь Миколайович пообіцяв надати максимальну підтримку.
Частина проблем звернулися в приймальню «СТАБІЛЬНІСТЬ» були вирішені на місці, по тим з них, які вимагають більш тривале вивчення прийняті до розгляду.

2. До лідера Політичної Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» звертаються з найрізноманітніших приводів, цей прийом не став винятком: у числі громадян були ті, кого турбують проблеми працевлаштування, матеріальні труднощі, питання комунального характеру і багато іншого. Важливим моментом в роботі є безпосередній контакт з Громадянами міста, при особистій бесіді більш точно розкриваються проблеми і сподівання жителів міста Маріуполя.
Слухати і чути людей - з такою установкою завжди проходять особисті прийоми.
Також, під час особистого прийому, до Василю Миколайовичу звернулися співробітники ювенальної пробації м. Маріуполя Донецької області. Олійник Світлана Ростиславівна розповіла про труднощі, з якими стикаються при роботі з неповнолітніми дітьми, які перебувають на обліку.
В ході прийому керівник Всеукраїнського об'єднання і лідер Партії «СТАБІЛЬНІСТЬ» вислухав і прийняв заходи по вирішенню питань інших громадян, які звернулися до нього за допомогою і сприянням.

3. 17 липня 2017 року громадської приймальні «СТАБІЛЬНІСТЬ» відбулася чергова зустріч маріупольців з Журавльовим Василем Миколайовичем, керівником Всеукраїнського об'єднання і лідером ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ». У цей день особисто поговорити з Василем Миколайовичем змогли прийти всі бажаючі. Які були записані на прийом. До Василю Миколайовичу звертаються з найрізноманітніших приводів, цей прийом не став винятком: у числі громадян були ті, кого турбують проблеми працевлаштування, матеріальні труднощі, питання комунального характеру і багато іншого.
Одними з тих, хто записався на прийом в червні стали представники місцевого Маріупольського ТПО товариства сліпих, в особі Кочетовой Є.В. Звернулися з надією на наданні адресної допомоги особам з інвалідністю по зору, які знаходяться в особливо складних матеріальних умовах через хворобу, в організації складається 560 осіб. Одному з членів суспільства, Аксьонової Ніні Григорівні на прийомі було відразу надано допомогу в питанні щодо газу, жінка проживає по вулиці Ризькій. Василь Миколайович тут же зв'язався з керівником ПАТ Маріупольгаз, Шекулой Григорієм Вікторовичем. Григорій Вікторович взяв особисто під свій контроль проблеми Ніни Григорівни. Дякуємо за швидке реагування та співробітництво.
Представники товариства впевнені, без підтримки не залишаться. Важливим моментом в роботі є безпосередній контакт з Громадянами міста, при особистій бесіді більш точно розкриваються проблеми і сподівання жителів міста Маріуполя. Василь Миколайович пообіцяв розглянути всі їхні прохання найближчим часом.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»