Сіверська громада стоїть перед вибором

Серед політичних партій і відповідних їм кандидатів виборцями належить проголосувати тільки за одну політичну силу, яка реально може взяти на себе тягар відповідальності і вирішити найболючіші питання, що хвилюють наших співгромадян.

Політична партія «Стабільність» бере участь у передвиборній гонці в місті Сіверську в міську об'єднану громаду. У майбутніх 30 квітня 2017 року виборах від Політичної партії «Стабільність» кандидатами в депутати йдуть молоді, впевнені, досвідчені і працездатні люди.

Світлана Гатченко, кандидат в депутати, номер один у виборчому списку від ПП «СТАБІЛЬНІСТЬ». Довіру очолити виборчий список кандидатів у депутати в Сіверську об'єднану територіальну громаду партія надала мені. Мене запитують, чому я прийняла рішення брати участь в цих непростих виборах від Політичної партії «СТАБІЛЬНІСТЬ». Перш за все, як і багатьох моїх однодумців, мене підкупив той факт, що «Стабільність» - це партія жителів Донбасу. Вона створена для захисту і реалізації інтересів наших земляків. Крім того, партія не працює на бізнес, її лідери не схильні до впливу «сильних» і причетних до влади. Багато партій, в недавньому минулому займали лідируючі позиції у всіх вибагливі гонках, сьогодні втратили довіру наших співгромадян. Люди вже не вірять їхнім лідерам-олігархам, які збагачуються за рахунок народу.

Сьогодні є політична сила, яка здатна домогтися високого рівня добробуту жителів Сіверської об'єднаної територіальної громади - це Політична партія «Стабільність». Лідер партії Василь Журавльов - цілеспрямований, відповідальний і досвідчений керівник. Він завжди звик добиватися поставлених цілей і відповідати за дані обіцянки. «Стабільність» розробила стратегію розвитку об'єднаної громади шляхом створення рівних можливостей села і міста. Наша партія готова створити в Сіверську два підприємства з чисельністю працівників до 140 осіб кожне. «Стабільність» зобов'язується навести порядок в земельних питаннях, жорстко контролювати якість послуг, що надаються житлово-комунального господарства, впровадити дієву систему надання доступних освітніх, медичних та соціальних послуг. Ми будемо опікувати все соціально незахищені верстви населення: ветеранів війни та праці, пенсіонерів, багатодітних сімей. «Стабільність» не допустить корупцію і хабарництво, забезпечити законність, демократичність, справедливість і прозорість намірів дій влади. Політична партія «Стабільність» буде докладати максимум зусиль для того, щоб дохід бюджетної частини громади поповнювався не тільки за рахунок скарбниці держави, а й з власних податків і зборів, які будуть платити підприємства, побудовані тут, в нашому місті.

 «Стабільність» - це досвід і бажання працювати на добробут наших земляків! Нам потрібна тільки підтримка виборців.

Copyright © 2019. Полiтична Партiя «Стабiльнiсть»